SZKOLIMY W TRZECH WOJEWÓDZTWACH: ŚWIĘTOKRZYSKIE (Kielce), MAŁOPOLSKIE (Tarnów), PODKARPACKIE (Tarnobrzeg).

Jesteśmy  szkołą profesjonalnie przygotowaną do prowadzenia kursów prawa jazdy kat. B. Mamy największe doświadczenie w powiecie buskim w szkoleniu kursantów w Tarnobrzegu. Znamy to miasto perfekcyjnie oraz wymagania poszczególnych egzaminatorów. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w Kielcach, Tarnobrzegu i Tarnowie.
Doświadczeni instruktorzy.

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do każdego, kto chce nauczyć się bezpiecznie i skutecznie jeździć. Zdanie egzaminu na prawo jazdy to tylko pierwszy, choć często bardzo trudny etap. Nie prowadzimy „masowych” szkoleń. Są więksi od nas, którzy to robią na wielką skalę. Nasza specjalność, to traktowanie każdego indywidualnie. Dopasowujemy się do osobistych predyspozycji kursantów. Dla osób, które już potrafią jeździć, daje to możliwość szybkiego przystąpienia do egzaminu. Dla osób, które nigdy nie miały styczności z kierownicą, szkolenie odbywa się zgodnie ze swoimi możliwościami, co zmniejsza stres związany z niedopasowaniem się do „średniej” zbiorowych kursów.

Nasze Biura znajdują się w Nowym Korczynie ul. Plac Rynek 5, oraz Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 9.
Sale wykładowe mamy zlokalizowane w Nowym Korczynie przy ul. Pocztowej 1., oraz Busko-Zdrój, Plac Zwycięstwa 9.
Posiadamy utwardzone, pełnowymiarowe place manewrowe w Nowym Korczynie i Busku-Zdroju.
Dysponujemy klimatyzowanymi samochodami PEUGEOT 208, Toyota Yaris,  Hyundai i20, Skoda Fabia (wszystkie takie jak na egzaminie państwowym w Kielcach, Tarnobrzegu i Tarnowie)

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY.